Gourmandize.com uses cookies so that we can provide you with the best user experience and to deliver advertising messages that are tailored to your interests.
By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
To manage your cookies on this site, click here.
OK
Sometimes on a very, very bad day I will eat store bought cake. I hate to do it because the prices are outrageous to me. Mass produced cakes for 19.99? When I could make one for $5 dollars or less?the cake also a marble cake with Oreo buttercream.